Torik Mehmet Vefat Etti..
İşte Güllük Camisi
İşte Marina

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Özelleşiyor

Yazdır
Paylaş
30 Eylül’de TPAO Genel Müdürlüğünün Ankara’daki Genel Müdürlük binasında pazarlık usulüyle ihaleye çıkacak.
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Özelleşiyor
Muğla’nın Milas ilçesi Güllük Körfezi’nde denize sıfır ve tapuda "turizm tesisi" olarak tescilli Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına (TPAO) ait tesis satışa çıkarıldı. Tesisin muhammen bedeli 22 milyon 230 bin lira olarak açıklandı.
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Milas Güllük’teki 34 bin metrekarelik Eğitim ve Dinlenme Tesisi’ni ihale yoluyla satışa çıkardı. İhale ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Tapu kaydında “turistik tesisler” ibaresi bulunan tesis, 30 Eylül’de TPAO Genel Müdürlüğünün Ankara’daki Genel Müdürlük binasında pazarlık usulüyle ihaleye çıkacak.
Güllük’te yeşillikler arasında 34 bin metrekare alana kurulu denize sıfır tesisin kendine ait bir koyu ve plajı var. Bodrum’a 35, Milas-Bodrum Havaalanına 8 kilometre mesafedeki tesis 112 oda, 27 standart oda, 71 aile odası, 10 bungalow, 1 engelli odası ve 3 suit villadan oluşuyor. Tesisin bütün odaları deniz manzaralı. Tesiste kapalı ve açık restoran, barlar, yarı olimpik yüzme havuzu, aerobik alanı, tenis kortu, mini futbol sahası da bulunuyor. Tesis halen özel bir şirket tarafından tatil köyü olarak işletiliyor.

HABER ETİKET : tpao güllük
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

ANKETİMİZİ OYLAYIN

2017 Anayasa Değişikliği ile ilgili Referandumda cevabın ne olacak?
HAYIR
% 75
EVET
% 20
BOŞ
% 5
 
Firma Rehberi Seri İlanlar
© Copyright bahraga. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Hazırlama : Goksel captain