Torik Mehmet Vefat Etti..
İşte Güllük Camisi
İşte Marina

ÖYK, Güllük Marina imar planını onayladı

Yazdır
Paylaş
01.10.2014 Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Muğla'nın Güllük beldesindeki Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait yat limanı alanı için onaylanan nazım imar planı ile uygulama imar planı değişikliklerine yapılan itirazları reddetti.
ÖYK, Güllük Marina imar planını onayladı
Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Muğla'nın Güllük beldesindeki Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait yat limanı alanı için onaylanan nazım imar planı ile uygulama imar planı değişikliklerine yapılan itirazları reddetti.

Resmi Gazete'de yayımlanan ÖYK kararlarına göre, Kurul, özelleştirme kapsam ve programına alınan Maliye adına kayıtlı Antalya'nın Alanya ilçesi Emişbeleni köyündeki taşınmazın satış ihalesi sonucunda, 5 milyon 950 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Ali Rıza Kayacı'ya satılmasına dair kararı onayladı.

ÖYK, Özelleştirme kapsam ve programında bulunan, Muğla'nın Milas ilçesi Güllük beldesi sınırları içerisinde yer alan Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait toplam 142 bin 879 metrekarelik yat limanı alanı için onaylanan nazım imar planı ile uygulama imar planı değişikliklerine yapılan itirazları reddetti.

 

HABER ETİKET : liman marina güllük
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

ANKETİMİZİ OYLAYIN

2017 Anayasa Değişikliği ile ilgili Referandumda cevabın ne olacak?
HAYIR
% 75
EVET
% 20
BOŞ
% 5
 
Firma Rehberi Seri İlanlar
© Copyright bahraga. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Hazırlama : Goksel captain