Torik Mehmet Vefat Etti..
İşte Güllük Camisi
İşte Marina

Nevzat Balkır'a Plaket

Yazdır
Paylaş
Güllüklü gönüllüler, Hayvan Barınağına destek olan Güllük Liman İşletmesi Genel Müdürü Nevzat Balkır’a teşekkür plaketi verdi.
Nevzat Balkır'a Plaket
Güllük Beldemizde Hayvan Barınağı’nı ıslah eden ve barınaktaki hayvanlara bakım yapan Güllüklü gönüllüler, barınağa destek veren hayvanseverlere teşekkür ziyareti gerçekleştiriyor.

Gönüllüler, barınağa yaptığı yardımlarla takdir toplayan hayvansever Güllük Liman İşletmeciliği Genel Müdürü Nevzat Balkır’ı geçtiğimiz günlerde makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Balkır’a teşekkür eden gönüllüler Balkır’a teşekkür plaketi takdim etti.

Güllüklü hayvanseverlerden olan Sabiha Daşdemir, barınağa ve hayvanlara yardım edenlere teşekkür etmek istediklerini belirterek “Sevgili Nevzat Balkır Bey'e barınağımıza yaptığı maddi-manevi yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi bir plaketle sunduk. Kendisi barınağımızın ıslah edilmesinde, canlarımızın kısırlaştırılmasında ve mama konusunda destek oldular. Sağ olsunlar, var olsunlar.” dedi. Aldığı plaketin kendisi için çok anlamlı olduğunu ifade eden Balkır, hayvanlar için mücadele veren gönüllülere teşekkür ederek, başarılar diledi.

Milas’a bağlı Güllük Mahallesi’nde sokak hayvanları için çalışan çok sayıda gönüllü, barınağın giderlerinin karşılanması için kermes düzenledi. Hayvanlar yararına kermes etkinliklerine hız kesmeden devam eden Güllüklü hayvanseverler, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Güllük Barınağı’na ‘sevgi’ ziyareti gerçekleştirerek etkinliklere başladı. Milas Belediyesine bağlı olan barınakta gerçekleştirilen sevgi ziyaretine çok sayıda hayvansever aileleriyle katılarak destek verdi. Barınaktaki hayvanların beslenerek sevildiği günün ardından 5 Ekim’de de Güllük Aile Çay Bahçesi’nde kermes düzenlendi. Sosyal medya aracılığıyla yürütülen yardım çalışmalarıyla organize edilen kermesten elde edilen gelirle 600 kilogram mama sipariş edildi. Çeşitli şehirlerdeki hayvanseverlerin desteği sayesinde kermes düzenlediklerinin anlatan Güllük Hayvan Barınağı gönüllülerinden Sabiha Erol Daşdemir; “Yaptığımız kermesin geliri ile canlarımız için 600 kilogram mama siparişi verilmiştir. Bu demektir ki 20 gün canlarımızın karnı doyacaktır. Kermesimize katkıda bulunan tüm can dostlarına çok teşekkür ediyoruz. Lütfen unutmayın sizler ve bizler olmasak Güllük barınağındaki köpekler aç kalır. Sevgi ziyaretimizde de barınakta bakım yaptık ve oradaki canlara ödül mamaları verdik. Mama haricinde temizlik malzemesi, plastik leğen ve kova gibi ihtiyaçlarımız da bulunmaktadır. Bir daha ki kermese kadar kullanmadığınız kıyafet ev eşyası kitap vs. her türlü eşyayı bize gönderebilirsiniz. Bu grubu kurduğum zaman da yazmıştım, göz görmeyince gönül katlanırmış. Bizler görmeyi seçtik ve gücümüz yettiğince sizlerin de desteğiyle bu canlara yardım etmeye devam edeceğiz. Hep birlikte sessizlerin sesi olalım.” dedi.

Etkinlikler öncesinde protokol üyelerini basın aracılığıyla davet ettiklerini belirten Daşdemir, açıklamasında davetlerine katılmayan protokol üyelerine hayvanseverler olarak sitem ettiklerini kaydetti. 
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

ANKETİMİZİ OYLAYIN

2017 Anayasa Değişikliği ile ilgili Referandumda cevabın ne olacak?
HAYIR
% 75
EVET
% 20
BOŞ
% 5
 
Firma Rehberi Seri İlanlar
© Copyright bahraga. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Hazırlama : Goksel captain