Torik Mehmet Vefat Etti..
İşte Güllük Camisi
İşte Marina

Güllük’te yıllardır ‘kötü koku’suyla büyük rahatsızlık oluşturan Poseidon Yem

Yazdır
Paylaş
Güllük’te yıllardır ‘kötü koku’suyla büyük rahatsızlık oluşturan Poseidon Yem fabrikasının, Güllük Orjan arazisinden taşındığı haberi geldi.
Güllük’te yıllardır ‘kötü koku’suyla büyük rahatsızlık oluşturan Poseidon Yem
Orjan Kooperatifi Başkanı Kemal Kisirlioğlu, 4 Haziran’da, tesisin bir elektrik mühendisi ve bir makine mühendisi eşliğinde icra memurunca mühürlendiğini, Aydem’e de bilgisinin verildiğini belirterek,
 
şunları söyledi:
 
“Makineleri ve bacaları söktüler. Ama, tamamen boşaltmadılar. Orayı temizlemeleri lazım. Eski koku kalmadı. Oradaki atık kuyusundan koku geliyor. Kuyuyu temizlemezlerse, onunla ilgili de bir şeyler yaparız.”
 
Şirket ortağı Yakup Baylar’dan ise şu açıklamayı aldım:
 
“Soğuk hava depomuz orada duruyor. İçinde daha önceden gelen balık atıkları var. Bu yüzden jeneratörümüz sürekli çalışıyor. Buradaki soğuk havamız yarın (16 Haziran Pazartesi) tamamlanacak, Salı oradakini buraya getireceğiz. Orayı da tamamen yıkacağız… 23 güne yakın bir süredir orada çalışmamız yok. Biz oradayken, midye atıkları falan dökülmesine izin vermiyorduk. Şimdi karışmıyoruz. O yüzden halâ koku olabilir.”
 
Baylar, yeni yerlerindeki tüm eksikliklerini tamamlayınca, 2 bakanın katılacağı bir açılış yapacaklarını da sözlerine ekledi.
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

ANKETİMİZİ OYLAYIN

2017 Anayasa Değişikliği ile ilgili Referandumda cevabın ne olacak?
HAYIR
% 75
EVET
% 20
BOŞ
% 5
 
Firma Rehberi Seri İlanlar
© Copyright bahraga. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Hazırlama : Goksel captain