Torik Mehmet Vefat Etti..
İşte Güllük Camisi
İşte Marina

Güllük Liman işletmesinde bir kaza 21.08.2013

Yazdır
Paylaş
Dikkatliliği ile bilinen Önal Karaduman Güllük Liman İşletmesindeki iş kazası sonucu bugün sabah saatlerinde önce Güllük Sağlık Ocağına sonra Milas Hastanesine daha sonra da İzmir'e sevk edildi.
Güllük Liman işletmesinde bir kaza  21.08.2013

Güllük Liman işletmesinde bir kaza  21.08.2013

Dikkatliliği ile bilinen Önal Karaduman Güllük Liman İşletmesindeki iş kazası sonucu bugün sabah saatlerinde önce Güllük Sağlık Ocağına sonra Milas Hastanesine daha sonra da İzmir'e sevk edildi. Beyin kanaması ve ciğerinde zedelenme olduğu düşünülen Önal Karaduman'ın son durumu yarın belli olacak. Geçtiğimiz günlerde Güllük'te iş kazası sonucu 7 canımız gitmişti.yine Güllük yine iş kazası.Önal'ın bareti ,canyeleği ,iş ayakkabıları üzerinde idi. Çokta dikkatli idi. Peki sorun ne idi. Ben şahsen bu konunun takipcisi olacağım. Çok yakında sizi bilgilendireceğim. Romorkör halatı kopuyor. Kopan halat vurduğu yeri çökertir.

Savcılık soruşturma başlattı.

22.08 2013 İç kanaması duran Önal Karaduman uyandırıldı. Doktorların söylediklerine cevep verdi. Yakın zaman içerisinde ameliyat olacak olan Önal Karaduman'a acil şifalar diliyoruz. Not : ameliyat iki aşamalı birincisi vücut bölgesi. İkincisi kafa bölgesindeki kırıklar.

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ

ANKETİMİZİ OYLAYIN

2017 Anayasa Değişikliği ile ilgili Referandumda cevabın ne olacak?
HAYIR
% 75
EVET
% 20
BOŞ
% 5
 
Firma Rehberi Seri İlanlar
© Copyright bahraga. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Hazırlama : Goksel captain